• پربازدید هفته
 • پربازدید ماه

  Sorry, no posts matched your criteria.

  Sorry, no posts matched your criteria.

۲۱:۵۰:۵۷ - جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقدامات جهادی و راهبردی خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در خصوص مناطق سیل زده کشور؛
پرداخت بیش از ۴ هزار میلیارد غرامت به کشاورزان خسارت دیده با تدابیر خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی/ پرونده دیون کشاورزان خسارت دیده تعدادی از استان های کشور بویژه کردستان بسته شد + تصاویر
با تدابیر روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی از ابتدای سال تا کنون  بیش از۴ هزار میلیارد ریال غرامت به کشاورزان خسارت دیده ناشی از سیل، سرمازدگی و گرمازدگی از طریق صندوق بیمه بانک کشاورزی پرداخت شده است.این مبلغ به کشاورزان خسارت دیده‌ای اختصاص یافته که تحت پوشش بیمه کشاورزی بوده […]

با تدابیر روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی از ابتدای سال تا کنون  بیش از۴ هزار میلیارد ریال غرامت به کشاورزان خسارت دیده ناشی از سیل، سرمازدگی و گرمازدگی از طریق صندوق بیمه بانک کشاورزی پرداخت شده است.این مبلغ به کشاورزان خسارت دیده‌ای اختصاص یافته که تحت پوشش بیمه کشاورزی بوده اند.

عمده پرداخت غرامت‌ها – در حد ۲۰۰ میلیارد تومان – مربوط به سیل اخیر بوده است.

بخش عمده غرامت‌های پرداختی که مربوط به اراضی زراعی بوده است، این غرامت‌ها به اراضی باغی، دام، طیور و آبزیان خسارت دیده دارای بیمه، ۳۲ هزار هکتار اراضی باغی و ۱۶۰ هزار هکتار اراضی زراعی را شامل می‌شود.

با دستور مدیرعامل بانک کشاورزی خسارت کشاورزانی که اراضی آن‌ها صد درصد خسارت دیده، پرداخت شده و یا در حال پرداخت می باشد که حتی می توان به دریافت غرامت توسط کشاورزان استان‌های گلستان، مازندران، خوزستان، لرستان، همدان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، ایلام، تهران، سمنان، چهارمحال و بختیاری و خراسان شمالی اشاره نمود.

همچنین در استان‌های باقیمانده به محض تکمیل ارزیابی‌ها توسط کارشناسان و متناسب با قراردادی که با بیمه گذاران دارند و رقمی که در بیمه نامه کشاورز تعهد کرده است، باقیمانده غرامت‌ها را دریافت خواهند نمود.

پرونده دیون کشاورزان خسارت دیده  تعدادی از استان های کشور بویژه کردستان بسته شد

پرونده دیون کشاورزان خسارت دیده  تعدادی از استان های کشور از جمله استان کردستان  در سال زراعی ۹۷ – ۹۶ بسته شد.

در سال زراعی گذشته کشاورزان استان کردستان حدود ۱۱۳ میلیارد ریال خسارت دیدند که با پرداخت ۱۲ میلیارد ریال مرحله آخر در روزهای گذشته پرونده این خسارت ها بسته شد.

همچنین  در مرحله آخر پرداخت ها ۲۷۰ میلیون ریال به ۱۸۰ بیمه گذار بخش دام، ۱۰ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال به یک هزار و ۲۳۵ بیمه گذار بخش باغی و یک میلیارد ریال نیز به پنج هزار و ۷۰۱ بیمه گذار بخش زراعی استان کردستان پرداخت شده است.

پیش از این ۸۸ درصد از غرامت کشاورزان کردستان تا اسفند سال قبل پرداخت شده بود که ۱۲ درصد پرداخت شده فعلی بدلیل مشکلاتی مختلف از جمله اعلام شماره حساب بانکی از سوی خسارت دیدگان تاخیر در پرداخت داشت.

شایان ذکر است؛ با برنامه ریزی های راهبردی روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در ستاد مدیریت بحران آن بانک، اولین مرحله پرداخت غرامت در نخستین روز بازگشایی  شعب این بانک‌ در ۱۵ فروردین ۹۸ برای مزارع ارزیابی شده آغاز شد.

در خاتمه باید افزود: با مدیریت جهادی روح الله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی، برنامه های راهبردی و مدیریت بحران بویژه مدیریت بحران حوزه بانکی (فعال بودن و حضور کارکنان شعب این بانک در مناطق سیل زده از ساعات اولیه در جهت خدمت رسانی) و مدیریت بحران حوزه بیمه ای (از پرداخت خسارت سیل به بیمه گذاران  توسط صندوق بیمه کشاورزی بانک کشاورزی در کوتاه ترین زمان ممکن تا اعزام فوری اکیپ های تخصصی ارزیابی خسارت بیمه گذاران به مناطق سیل زده) به نحو احسن عملیاتی شده و این تدابیر اتخاذ شده توسط وی نشان دهنده عملکرد قوی مدیریتی در زمان بحران است. لذا نقش بانک کشاورزی در سیل اخیر را می توان مثبت ارزیابی نمود…

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 • نقاشی که روحیه‌ی آمریکایی‌ها را تقویت می‌کرد

  نقاشی که روحیه‌ی آمریکایی‌ها را تقویت می‌کرد

 • خواص چای “به” را بشناسید

  خواص چای “به” را بشناسید

 • راهکار ترگل‌ورگل ماندن در مسافرتهای طولانی

  راهکار ترگل‌ورگل ماندن در مسافرتهای طولانی

 • دزدان دریایی کاراییب برای ۳۰۰ سال پیش نبود؛ مال همین امروز است!

  دزدان دریایی کاراییب برای ۳۰۰ سال پیش نبود؛ مال همین امروز است!

 • وقتی ژاپنی‌ها ماهی، اختاپوس و قورباغه را زنده زنده می‌خورند

  وقتی ژاپنی‌ها ماهی، اختاپوس و قورباغه را زنده زنده می‌خورند

 • همه عادت‌های کارلوس کی‌روش؛ از علاقه به دوغ تا سحرخیز بودن

  همه عادت‌های کارلوس کی‌روش؛ از علاقه به دوغ تا سحرخیز بودن

 • (تصاویر) داستان مردی که ۱۶۰ سال عمر کرد

  (تصاویر) داستان مردی که ۱۶۰ سال عمر کرد

 • تصاویر دیده نشده از محمد رضا شجریان

  تصاویر دیده نشده از محمد رضا شجریان

 • تصاویر/ مردم چین در ۱۲۰ سال پیش

  تصاویر/ مردم چین در ۱۲۰ سال پیش

 • حضور بازیگر زن کانادایی درنماز جماعت!

  حضور بازیگر زن کانادایی درنماز جماعت!

 • تصاویر/ داستان عاشقانه دو فیلسوف

  تصاویر/ داستان عاشقانه دو فیلسوف

 • (تصاویر) “هیولا” ملکه زیبایی فرانسه شد

  (تصاویر) “هیولا” ملکه زیبایی فرانسه شد